Виставка вихованців “Колібрі” в Парижі

Резонансною в ці дні стали ще дві українські імпрези – це виставка вихованців чернігівської арт-студії «Колібрі» (керівник – Лілія Ібрагімова).

З творами юних митців за підтримки Фонду змогли вже ознайомитися кияни та гості столиці у Фонді, Національному музеї Тараса Шевченка, Музеї видатних діячів української культури, Українському центрі культури та мистецтва

//

Нині ж виставка чернігівців триває у Посольстві України у Франції. Під час зустрічі з дітьми Надзвичайний і Повноважний Посол України у Французькій Республіці Олег Шамшур висловив упевненість, що завдяки Фонду Франція зможе більше дізнатися про культуру України та познайомитися з юними талантами.

//

//

26 червня у рамках Міжнародного конкурсу гри на фортепіано «Резонанси» в Парижі відбувся концерт виконавців категорії «Excellence» та членів журі, який було проведено у резиденції Посла Канади у Франції Л.Кенона. Перед початком концерту до присутніх звернулись Посли України та Канади.

//

Конкурс, який відбувається вже вдруге, відіграє помітну роль у популяризації української культури, адже його особливістю є обов’язкове виконання творів українських композиторів, відзначив Л. Кенон. Під час цього заходу присутні також мала змогу ознайомитися з роботами вихованців арт-студії «Колібрі», а одну з робіт на прохання Л. Кенона автор Василь Трохименко подарував Послу.