Про студію

АРТ-СТУДІЯ КОЛІБРІ

Професійна академічна образотворча освіта

«Арт-студія Колібрі»перша приватна студія в м. Чернігові
була заснована у вересні 2003 року
художницею і мистецтвознавцем Лілією Ібрагімовою.

Студію відвідує 270 учнів
«Арт-студія Колібрі» має 11-річну програму, яка складається з вивчення таких мистецьких дисциплін, як:

  • академічний рисунок, живопис, станкова композиція, декоративно-прикладне мистецтво, скульптура, історія мистецтв.
  • В програму також включені завдання з основи дизайну, каліграфія, анімалістичне мистецтво.

Випусники студії продовжують навчання в кращих
вищих навчальних закладах України, Британії,
Канади, Польші, Франції, Чехії, Італії

Мета студії з самого початку – це створення професійного образотворчого центру, де студійці (діти і молодь, які відвідують «Арт-студію Колібрі») здобувають естетичний досвід і ціннісні орієнтації у процесі активної мистецької діяльності, набуття ними комплексу професійних, зокрема виконавських, компетентностей та спрямована на професійну художньо-творчу самореалізацію особистості і отримання кваліфікацій у різних видах мистецтва.

Завдання розраховані на розвиток пізнавальної діяльності дитини, спрямовані на отримання або вдосконалення знань, умінь, навичок.

Головним завданням освітньої програми студії є передача молоді накопичених суспільством знань, початкових знань культури, для розвитку її здібностей, практичного застосування професійних і загальноосвітніх знань.

Вивчення і примноження, передача студійцям духовно-морального і художнього досвіду людства, а саме: гуманістичних цінностей, культурних традицій, культурно-історичних цінностей; формування національної самосвідомості, міжкультурної взаємодії, естетичні знання.

На прикладі мистецької освіти в Японії, яка базується на ідеї здатності кожної людини відчувати красу, в «Арт-студія Колібрі» приділяється значна увага саме цьому аспекту. Кожне заняття в студії починається з демонстрації найкращих зразків мистецтва, які відповідають темі заняття.

«Арт-студія Колібрі» постійно співпрацює з музеями міста Чернігів, Чернігівської області, відвідує музеї міст Києва, Львова.
Робота з музеями «Арт-студія Колібрі» складається з таких напрямів:

  • відвідування виставок і експозицій музеїв, проходження освітніх програм музеїв,
  • проведення пленерів на території музеїв,
  • власна виставкова діяльність у приміщеннях музеїв,
  • спільні проєкти з музеями.

Соціальна активність студії:

• презентація на державному рівні виставки «З Україною в серці» в українському і канадському посольствах в Парижі 2015р.
• виставка «Чернігівська весна» у Благодійного фонду «Україна» Л.Кучми, Національний музей Т.Шевченка, музей Л.Українки, Центр української культури та мистецтва, Київ 2015р.
• робота учня Арт-студії Колібрі подарована папі Римському Франциску, Рим 2015р.
• перші благодійні аукціони «Ренесанс милосердя», Чернігів 2005-09 роки
• Роботи учнів подаровані Київському Патріарху Філарету, міністру культури України Кириленко В.А., Архієпископу Чернігівському і Ніжинському Євстратію та іншим, 2015р.
• Благодійний художній аукціон картин «Відкриті серця», створених в Арт-студії Колібрі родинами відомих чернігівців: губернатора, мера, депутатів міської Ради, 2015р.
• щорічні звітні виставки у Національній спілці художників України і Черніговському обласному художньому музеї ім.Г.Галагана, 2004-2019 роки

Дзвоніть за телефонами:  063 3857365, 063 742 62 08