Відгуки

     Хуторненко Валентина

Голова громадської організації

«Дитячий фонд Чернігівщини»

2017р

Дитинство – найважливіший період у житті людини. Інвестиції, вкладені в дитинство обов’язково повернуться суспільству сторицею.

Дуже добре, що діти, які навчаються в «Арт-студії Колібрі» одержали можливість висловити свою думку публічно. Багато які роботи вразили оригінальністю і талановитістю. До глибини душі схвилювало багатство внутрішнього світу дітей. Кожен малюнок має глибокий зміст. Кожна дитина наділена своїм світосприйманням.

Завдяки книзі, альбому, діти мають можливість заявити про себе, свої погляди на життя, нагадати нам дорослим про свої права.

Самобутні і щирі твори юних художників розкривають їхнє розуміння власних прав, думки про світ, у якому вони живуть.

Уважно вдивіться в представлені тут малюнки. Вони нагадують нам, дорослим, що діти мають зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові, що вони хочуть жити на екологічно чистій планеті, у здоровому суспільстві.

Мені безмежно приємно, що завдяки нашій співпраці діти з «Арт-студії Колібрі» брали участь, виставляли свої роботи в Італії, Франції. Вершиною гордості є те, що Папа Римський Франческо в своїй колекції має роботу учнів арт-студії.

Дай, Боже, щоби дитяча мудрість навела на радісну дорогу істини дорослих.

 

 

 

 

Світлина від Анни Романової.Анна Романова

Народний депутат України у Верховній Раді України

2017р

Я багато чула добрих відгуків про  «Арт-студії Колібрі» від своїх друзів.

А потім вирішила записати туди свою 6-річну доньку Віку. І навіть не очікувала на такий приголомшливий результат. Перші картини Віки просто вразили! Не вірилося, що дитина може так намалювати сама. Я постійно перепитувала: «Віка, це точно ти малювала?». Хоча я потім побачила роботи інших вихованців – теж всі дуже красиві. І я зрозуміла, що секрет криється у майстерності педагогів все правильно пояснити, зацікавити…

Також важлива грайлива та невимушена атмосфера, яку створила пані Лілія Ібрагімова в арт-студії. Я впевнена, що саме так треба навчати дітей – хоч малюванню, хоч математиці!

Також я дуже вдячна студії «Колібрі» за появу книги «Чернігів – місто легенд». Адже саме Лілія Ібрагімова порадила мені педагогів студії – талановите подружжя Морозових, які оформили мою книгу. Це ж чудово, що завдяки ось такій творчій енергії змінюється ціле місто!

 

 

 Дорожкіна Ірина Василівна

Президент ГО Ліга ділових та професійних жінок України

ГО «Спілка жінок м. Чернігова»

2017р

«Арт-студія Колібрі» -позашкільний навчальний заклад добре знаний і шановний серед населення міста. Багато років я знайома з діяльністю Арт-студії Колібрі і пишаюсь творчістю, креативністю керівника студії Лілії Салім’янівни та її співробітниками, які розкривають дітям та дорослим прекрасний світ…

Сотні дітей за ці роки отримали нові навички творіння прекрасного, доторкнулись до мистецтва. Вони навчились і навчаються не тільки професійної майстерності художника, не тільки професійно створювати шедеври, але й сприймати світ в якому живуть з радістю і любов’ю і нести світ в нашу реальність, добро і позитивні емоції.

Дякуючи організації постійних виставок робіт учнів «Арт-студії Колібрі», мешканці міста Чернігова мають можливість поринути до світу прекрасного, які несуть малюнки наших дітей і отримувати від цього насолоду.

Студія «Колібрі» — де працюють професійні спеціалісти,  привносять в нашу реальність яскраве світло чистої радості творчості, натхнення. Своєю діяльністю розширюють зону краси   в нашому місті, яке з кожним роком стає все привабливішим і гарнішим.

Студія постійно проводить виставки, пленери в різних локаціях, змістовні екскурсії до Київа і області, в яких діти черпають натхнення для розкриття свого потенціалу в мистецтві.

В студії запроваджують нові методики навчання не тільки дітей а й дорослих.

Бажаємо працівникам і учням «Арт-студії Колібрі» натхнення на створення шедеврів, професіоналізму , подальшого розвитку і самовдосконалення дітей і дорослих, успішних історій ваших вихованців.

Добра, любові і злагоди!

Особлива подяка керівнику і засновнику «Арт-студії Колібрі», члену правління «ГО Ліга ділових і професійних жінок» та ГО «Спілка жінок м. Чернігова»  Ібрагімовій Лілії Салім’янівні за розвиток і вдосконалення діяльності закладу, за високий професіоналізм і любов до своєї справи!

Пані Лілія нагороджена Почесними грамотами облдержадміністрації та Чернігівської міської ради.

 

 

Світлина від Dolesko Svitlana. Світлана Долеско 

Генеральний директор

Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ),

громадська діячка, мистецтвознавець

2017р

Коли ти любиш свою справу, живеш нею – за тобою підуть інші. Ти станеш прикладом для них та поштовхом до їх самовдосконалення. Це все – про Лілію Ібрагімову та засновану нею в 2003 році «Арт-студію Колібрі».

Без сумніву, численні вихованці цього унікального затишного осередку мистецтва – щасливі! Адже тут розкриваються їх художні таланти, що дозволяє їм отримувати в подальшому якісну фахову освіту. Також – розвивати своє хобі, ставати учасниками виставок, знаходити нових друзів та шанувальників своєї творчості.

Бажаю успіху, натхнення, любові, яскравих життєвих фарб!

 

 

Тетяна Мельник

керівник  гуманітарних програм

Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»

2017р

Арт-студія Колібрі – це колектив яскравих самобутніх творців, які щодня відкривають для себе великий світ мистецтва, щоб знову й знову дивувати нас своїми відкриттями, аби ми могли повірити у те, що життя прекрасне.

Фантазія юних художників, насичена яскравими барвами, наснажує, заряджає оптимізмом і додає позитивних емоцій.

Зичу керівникові студії Лілії Ібрагімовій та її вихованцям цікавих знахідок і нових творчих відкриттів!

 

 

Ральченко Ірина Григорівна

Директор Череігівського обласного художнього музею

Заслужений працівник культури України

2017р

“Мистецтво творення”, – саме це, на мій погляд, сповідує  «Арт-студія Колібрі”, без якої не можна уявити художнього життя Чернігова останніх років. Це стосується і її організатора і незмінного керівника  – талановитої художниці, чудового педагога Лілії Ібрагімової та унікальної методики навчання, квінтесенцією якої є виховання гармонійної, реалізованої та щасливої людини.

 

 

Владислав Васильович Стамбурський

генеральний директор Компанії «ВІВАТ»

2017р

Для багатьох Чернігів – це Вал, гармати, Церкви. Вони – обличчя міста. Його душа – люди! 15 років ентузіасти зі Арт-студіі Колібрі роблять дуже важливу справу, вони пробуджують Світло Творчості в кожній дитині, яка до них приходить. А потім їх вихованці – роблять простір в якому ми живемо світлішим, добрішим та гармонійним. Сил, наснаги та любові в цій дуже важливій справі!

 

 

Оксана Берестова

Мама випускниці 2016року Лізи Берестової

2017р

Що для моєї дочки Арт-студія Колібрі?

По-перше, це місце, де моїй дочці сказали головне, що вона може малювати і що цьому вчаться,  як всьому іншому.  Це змінило її життя.

Багато років вона мріяла малювати, але не знаходила підтримки. ЇЇ наполегливість дала результати. За порадою багатьох знайомих батьків була обрана Арт-студія Колібрі і жодного дня ми про це не пошкодували. В студії Ліза мала підтримку, набувала навички, знайшла друзів та вчителів.

Тепер вона мріє щоб її професія була пов’язана з малюванням  і впевненість, що це можливо їй дало навчання в Арт-студія Колібрі.

 

Світлана Коваленко

мама випускниці 2015року Коваленко Анни

2017р

Друзі! Як відомо, дитячий малюнок може багато розповісти про свого автора. Це своєрідна мова чи певний «код» за допомогою якого можна дізнатися про емоції, почуття, мрії, переживання дитини і все те, що не висловлюється словесно. Разом з тим малювання сприяє розкриттю творчого потенціалу кожної особистості та є невід’ємною складовою її всебічного розвитку. Помітивши хист до малювання у своєї доньки ми звернулися в добре знану в Чернігові Арт-студію Колібрі. Аби розвивати талант юного дарування,  ми зробили правильний вибір, який для нас став доленосним.

Як мама, вдячна засновнику та натхненнику Арт-студіі Колібрі пані Лілії за навчання, мотивацію та створення гармонійної атмосфери, яка сприяла розвитку доньки та вибору творчої професії. Зараз Майя Коваленко студенка 3-го курсу провідного навчального закладу в Україні – Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА). Вона староста групи ОМ-31.

Та, навіть, якби донька обрала собі іншу професію, не пов’язану із творчістю, то час проведений у студії – безцінний. Крім прищеплення почуття прекрасного і витонченого смаку, тут формується самооцінка, а налагоджені доброзичливі, приятельські стосунки підтримуються і зараз. Щиро вітаю студію з 15-ти річчям діяльності та видавництвом підсумкового каталогу дитячих робіт, який сподіваюся подарує батькам та дорослим унікальну можливість побачити світ очима дітей. Бажаю Арт-студіі Колібрі процвітання, а усім причетним до мистецтва, творчого натхнення, самореалізації в обраній галузі та усіляких життєвих перемог.

 

 

Федоритенко Тетяна

Член НСХУ з 1988 року

Відповідальний секретар ЧООНСХУ

2017р

Знаю Арт-студію Колібрі давно, оскільки її керівник Ібрагімова Лілія Салім’янівна — колишня моя учениця по художній школі, в якій я викладала.

Студія організована професійно, грамотно, креативно. Мені подобається система викладання в студії та підбір кадрів.

Керівник намагається постійно вносити різні доповнення і зміни в систему викладання та виховання учнів в естетичному напрямі, тому Арт-студія Колібрі користується популярністю в нашому місті, діти з задоволенням займаються і невимушено спілкуються в духовному середовищі, створеному берегинею Ібрагімової Л.С.

 

Наталія Коваленко

2016р

Моя донька вже 3 рік із задаволенням відвідує студію. Тут працють чудові педагоги, які є професіоналами своєї справи, вони допомагають дитині рокривати та розвивати свої здібності, враховуючи її особливості. Бажаю педагогічному колективу Колібрі натхнення та розвитку!!!

Олександра Труш

Я ходила в студию 6 лет, именно там меня познакомили с чарующим миром рисунка и живописи, открыли Репина, Левитана, Караваджо, в общем, дали в руки кисть и делали человеком))
В Колибри здорово. Преподаватели создают уютную, творческую атмосферу, у каждого из них постоянно чему-то учишься, и не только у них, ведь всегда найдется ещё пару (десятков) единомышленников-учащихся.
За время моего посещения студии было множество забавных историй и осталось еще больше теплых воспоминаний. Но самый яркий день – перый. Тогда я рисовала орхидею с натуры. Покраска растения гуашью проходила нормально. И тут ко мне подходит Лилия Салимьяновна со словами: «Посмотри на тень пожалуйста, разве она черная?». До этого вопроса тень на белом цветке и вправду была черная, до этого вопроса любая тень была черная, и не требовала особого уточнения. Я вновь поднимаю глаза на орхидею, а тень… разноцветная: охровая, кобальтовая и полна еще всяких разных оттенков (о которых я тоже узнала в Колибри) – все это одновременно. Так произошло не только с орхидеей, весь мой мир вдруг рухнул и стал цветным.
Сейчас мне 18, я учусь в КНУБА на ОДПМ (оброзотворче декоративно-прикладне мистецтво) и до сих пор удивляюсь теням. Арт-студия Колибри, огромное вам за это спасибо))
Марина
Лиля, добрый вечер. искала страничку Колибри, а нашла Вашу. мы не знакомы лично, но я невероятно благодарна Вам за то, что когда мой ребёнок возвращается после занятия – он светится весь, не только глаза)) это невероятно!!! после первого урока он сказал: мама, представляешь, я не знал, что я гений!)))) он страшный непоседа и для меня было удивительно, что его можно занять, чтоб не ходил по стенам чем-то дольше 15 мин. но дело даже не в этом. Просто СПАСИБО за то, что Вы есть, за то, что делаете, и пусть тот невероятный свет, который Вы дарите миру возвращается Вам сторицей.

 

Ирина Рудык

Наталия Лимарь
Наталия ЛимарьОбстановка в арт-студии “Колибри” действительно чудесная!
Мы не первый год знакомы со студией и старший ходит с огромным удовольствием.
Начинали в 4, потом бросали, потом возвращались.. Результаты видела уже через месяц стабильного посещения студии. Сейчас видать дорос (ему 6). Ждет урока с нетерпением и если заболел и не может пойти – расстраивается и садиться работать дома. Хотя с виду кажется, что дети делают то что хотят и как хотят. На самом деле идет серьезная и систематическая работа + индивидуальный подход.

Мой ребенок рисовал и педаль тепловоза и кирпич и грелку… преподаватель терпел и помогал. В другом бы месте его уже давно отправили отдыхать к родителям. За это время вижу, что мой сын очень смело и уверено работает с красками и пластилином.

Очень благодарна руководителю студии и педагогам за их работу!

Влад Стамбурский

Ирина Васильевна Дорожкина председатель облостной организации “Спілка жінок України”

Екатерина Вовк
Екатерина ВовкОчень душевно. Моя малая там такие шедевры рисует, что никто не верит. И при этом каждую субботу с криком, мама мы опаздываем на рисование несётся одеваться и с удовольствием идёт туда. Там дети рисуют, то что нравится, а не то что заставляют.

Олег Бойко

Алла Тишковец
В студию “Колибри” в удовольствием ходит моя дочь.

Я бы хотела начать с предложения Лилии Салемьяновне переименовать детскую АРТ-Студию Колибри в авторскую студию Лилии Ибрагимовой, и вот почему. Отличие студии Лилии Салемьяновны, её «изюминка» и стержень в личном и неофициальном участии преподавателя в каждом ученике.

С азами рисования можно ознакомиться и в книжках, коих сейчас предостаточно. Но, научиться по книжке видеть, чувствовать, прислушиваться, полюбить – невозможно. Эти понятия -одушевлённые, из неодушевлённого их не выудишь.

На уроках в студии гармонично соседствуют и свобода творчества и дисциплина, и требование и отдача, и вовремя настоять и вовремя попустить. Это тоже уметь нужно, ведь не каждый художник – педагог. Результат – работы учеников: яркие и самобытные.

Закончить хочу таким эпизодом.

Случилось мне присутствовать на одном мероприятии, что проводилось в студии. Дети… Их много. Все очень разные. С разными характерами, нравами, темпераментами, воспитанием.

Я шёпотом сказала Лилии Салемьяновне, что не знала бы, что с ними делать!

Лилия Салемьяновна в ответ пожала плечами: «Любить…»

Хотите позитивного заряда ребенку и себе –
звоните и запишитесь на пробное занятие по телефону 066 382 94 03!

Ирина Мельник