Запрошуємо відвідати виставку “Жіночий образ на фоні Весни”!

На цій виставці також Ви побачите роботи Лілії Салім’янівни, керівника, та Андрія Анатольовича, викладача Арт-студії Колібрі

Союз Художников “Жіночий образ на фоні Весни”
Кожного року наступає весна – для когось – пора квітучої природи, для когось – любові, хоча по суті, все це – одне явище. І в цей же час – чоловіки купують квіти, а жінки готують поцілунки. Навряд чи багато людей намагалось поглянути в сутність цієї пори року, цього свята, та різнобарв’я життя навколо. Проте суть тут насправді одна, хоч і знайти її важко.
Давайте відійдемо від даності та звичаїв, і поглянемо дитячим оком на Весну. Сонце стає теплішим та яснішим, і разом з ним серця, небо – чистішим, як і посмішки людей.
Все оживає і бруньки на деревах знаменують це. І так непомітно, ледь чутно, в цьому квітастому сяйві проступає образ. Легкий та тендітний, приємний та живий, досі ніким не розгаданий та усім в душі зрозумілий. Саме втілення Весни – жінка. В усі часи чоловіки намагалися пізнати її сутність: жінка, мати, сестра? Та в усьому цьому виринає одне непомітне почуття – любов. Чи не вона відчувається в теплому вітрі і ясному небі? І навіть в набридлих співах котів. Всюди проникають її чари в цей час.
З 3 березня 2016 року в виставковій залі Чернігівської обласної організації Національної спілки художників України проходить весняна виставка “Матерям, дружинам, сестрам, донькам ” .
Серед майже півсотні робіт цієї виставки можна побачити різні образи та стилі. І десь на їх межі, між фігуративним та абстрактним образом, графіки та живопису, портрету та натюрморту оживає образ Жінки та Весни.